השכרת אוטובוסים בעולם

יצירת קשר מהיר
לקבלת פרטים נוספים
יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.
אישור לקבלת חומרי
    פירסום ודיוור
צי רכב
השכרת אוטובוסים בעולם
אוטובוס שכר, אוטובוס תיירים, אוטובוס לימוזינה, אוטובוס,  והאוטובוס שכר בדרן השכרת המאמן הם רק ההתחלה של מה מגילת ארה"ב אוטובוס יכול לספק לך הקבוצה שלך. ניסיון מאז 1983, הצוות של ארה"ב אוטובוס מגילת לפצות האוטובוס המנוסים ביותר אמנת השכרת הרשת בארה"ב היום. המנכ"ל שלנו היה מעורב בקבוצה, הארגונית והעסקית התעופה תחבורה 28 שנים. עם יותר מ 900, שותפים מנוסים מוסמך, מורשה מבוטחים ברחבי ארה"ב, קנדה, מקסיקו, אירופה, ארה"ב אוטובוס מגילת הוא "אחד העולמות" האוטובוס הגדול ביותר ברשתות שכר ההשכרה.

אודות צי של אוטובוסים ארצית

עם גישה ליותר מ 9000 דלוקס חדשים מאוחר אמנת המודל אוטובוסים, אוטובוסים של תיירים, הסעות באוטובוסים, אוטובוסים, אוטובוסים לימוזינה בדרן מאמנים מיוחדים בפריסה ארצית, ארה"ב אוטובוס מגילת מספק אחד הציים הגדולים תחת קורת גג אחת בכל מקום בצפון אמריקה. למעשה, חברות האוטובוסים האחרות לפנות אלינו כאשר הם צריכים אוטובוס. עם אחד הגדולים בחירות ארצית, יש לנו את האוטובוס שאתה רוצה. שלנו "שיחה אחת עושה הכל" השירות מאפשר לך גישה מיידית סוג אוטובוס של שכר אתה צריך יותר מ 350 ערים בארה"ב.

הלקוחות שלנו דורשים מספר דברים כאשר charteing אוטובוס או הסדרת תחבורה הקבוצה. עם Charter אוטובוס בארה"ב, הלקוחות שלנו יודעים שהם רוכבים רק עם מפעילי הבטוחה ביותר במדינה אשר לפגוש או לחרוג כל המדינה סטנדרטים הפדרלי תחבורה נוסע. בנוסף, ארה"ב אוטובוס מגילת מבצעת בדיקות בטיחות משלה, תוך ניצול מנוע הפדרלי Carrier מינהל בטיחות כדי להבטיח את כל המפעילים להחזיק משביע רצון (הדירוג הגבוה ביותר שהוקצה) על ידי הממשלה הפדרלית על כל פעולות אוטובוס שכר. בנוסף, אנו לבדוק כל ביטוח אוטובוסים דירוג בטיחות למפעיל לפני אמנת ומקרה.

אמנת ארה"ב הפרש אוטובוס!

אם מצאת לנו באינטרנט כנראה שמצאת באתרים אחרים גם כן. צוות ארה"ב אוטובוס של מגילת נכתבו בעסק הזה לפני שהיה אפילו באינטרנט. למעשה, אם היית לקבל עותק של המדריך הרשמי של חברת התעופה (OAG) משנת 1995 הייתם רואים שאנחנו עדיין באמצעות מספר הטלפון באותו היום כפי שעשינו אז. רוב החברות היום נמצא ברשת המספקים תחבורה ארצית הם לא יותר מאשר אתר אינטרנט מפואר ולא חברה מאויש בפועל עם מנהלי חשבונות מקצועי ומסור כמו מגילת אוטובוס ארה"ב. במהלך 8 השנים האחרונות בלבד סיפקנו שירות ליותר מ 50,000 לקוחות מוערך "ONE מיליון נוסעים" ברחבי העולם.

מחיר. בטיחות. בחירה. אף אחד אפילו לא מתקרב!

בילינו מאות אלפי דולרים כדי לשפר את שכר אוטובוס השכרת ניסיון עבורך ועבור הלקוחות שלך. הצוות המסור שלנו מקצועי של אוטובוס מנהלים אמנת חשבון יעבוד איתך אחד על אחד בקבוצה שלך מתוך הציטוט השלמת שכר שלך. פירוש הדבר יהיה לך רק אחד פנה לעבוד עם זה משפר באופן משמעותי את התוצאה הסופית של השירות שלך. עם כוח הקנייה ארצית כמו חברות מעטים, ארה"ב אוטובוס מגילת ונותן שיעורי הטוב ביותר עבור השירות, בדומה אתרי נסיעות מקוונות. רייד עם מיטב ... לבחור מגילת ארה"ב אוטובוסים לחסוך כסף עכשיו! כבר יש ציטוט של חברה אחרת? אין בעיה. התקשר אלינו היום כדי לראות אם אנחנו יכולים להיפגש או להכות הכי טוב שלך באוטובוס מחיר שכר צלצלו עוד היום הסעות אלעד..