הסעות – כיצד שירותי הסעות יכולים לעזור לנו ומה הם כוללים

יצירת קשר מהיר
לקבלת פרטים נוספים
יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.
אישור לקבלת חומרי
    פירסום ודיוור
צי רכב
כיצד שירותי הסעות יכולים לעזור לנו ומה הם כוללים

אף על פי שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות התקדמות בתחום התחבורה הציבורית בישראל, עדיין לצערנו הרב, שירותים אלו נמצאים הרחק ממה שהיינו מצפים, ובוודאי הרחק ממה שאנחנו מכירים ממדינות מערביות אחרות בעולם. זו אחת הסיבות מדוע במקרים רבים, אנחנו נעדיף לשכור שירותים מאורגנים של הסעות ולא להסתמך על אוטובוסים או רכבות בישראל.

בישראל קיימות עשרות חברות של שירותי הסעות, רובן פועלות בכל הארץ, כשחלק מהם מעדיפות לבצע שירותי הסעות באזורים מסוימים. חברות אלו פועלות הן עם גורמים פרטיים והן עם גורמים ציבוריים ומוסדיים מסוגים שונים. השירותים מוצעים לקהל הרחב גם באופן תדיר ועקבי, וגם באופן חד פעמי, כפי שנוכל בהמשך, לצורך שירות אד-הוק.

לפני שנסביר כיצד שירותי הסעות יכולים לעזור לנו ומה הם כוללים היום, חשוב להבהיר שיש מקרים בהם לא ניתן להשתמש בתחבורה ציבורית ואין ברירה אלא להשתמש בשירותים אלו. לכן גם אם התחבורה הציבורית היתה איכותית וברמה גבוהה, עדיין היה צורך להשתמש בשירותים מאורגנים ופרטיים של הסעות תיירים. בין היתר, כי מדובר בקבוצות של נוסעים ולא פעם מדובר על הסעות למקומות, אליהם בכל מקרה לא היתה מגיעה תחבורה ציבורית.

אילו שירותי הסעות אנחנו יכולים למצוא

הסעות עובדים – השירות הפופולארי ביותר הוא כנראה שירות הסעות עובדים. מדובר על שירות שמיועד להסיע עובדים למפעלים ומשרדים במקומות בהם אין גישה לתחבורה ציבורית. השירות נועד לאסוף עובדים ממקומות מסוימים ולהביא אותם אל היעד, מבלי שיצטרכו להגיע בתחבורה פרטית (חוסך מהמעסיק את הצורך לשלם עלות אחזקת רכב). הסעות עובדים גם מתקיימות לצרכים של אירועים שונים שמקום העבודה מארגן.

הסעות תלמידים – גם זה נחשב לשירות נפוץ מאוד. מדובר הן על שירות הסעות לבתי ספר ולתיכונים (בעיקר במקומות בהם הילדים לומדים בבתי ספר אזוריים), וכן שירות הסעות לטיולים ואירועים שונים שמארגן בית הספר.

הסעות תיירים ואורחים מחו"ל – זו דוגמא קלאסית מדוע יש צורך בשירותי הסעות פרטיים ולא מספיק להשתמש בשירות תחבורה ציבורית. כשמביאים תיירים בטיולים מאורגנים או לצורך אירועים מסוימים, אז נדרש שירות הסעות שיאפשר לנייד אותם ממקום למקום בצורה קלה ונוחה.

הסעות אורחים לאירועים – זה שירות אד הוק, שבעל האירוע מזמין עבור האורחים שלו אשר מתגוררים במקום רחוק מהאירוע. כך במקום שיצטרכו להגיע עם הרכב הפרטי שלהם, הם יכולים להגיע עם הסעה מסודרת לאירוע.אפשר להזמין לימוזין להשכרה שתקח אתכם לאירוע בנוחות ובבטיחות.

שירותי הסעות, כוללים כיום מגוון רחב של אלמנטים, כולל שירותי אינטרנט, שירותי וידיאו, שירותים, שירותי הדרכה, וכן באוטובוסים רבים ניתן למצוא אפילו מזנון לרווחת הנוסעים, מה שהופך את הנסיעה להרבה יותר נעימה ונוחה, בוודאי כשמדובר בנסיעות ארוכות.