מתי נצטרך להזמין חברת הסעות פרטית?

יצירת קשר מהיר
לקבלת פרטים נוספים
יש למלא את הפרטים בטופס שלהלן - ולשלוח אלינו.
אישור לקבלת חומרי
    פירסום ודיוור
צי רכב
מתי נצטרך להזמין חברת הסעות פרטית?


ישנם מקרים בהם התחבורה הציבורית אינה מתאימה לנו וגם הזמנת מונית ספישל לא תיתן את המענה כאשר אנחנו רוצים לצאת לטיול כל המשפחה בין אם זה לאזור החרמון או לדרום הארץ, כאשר אנו צריכים אוטובוס או מיניבוס לצורך טיולים, נצטרך לבחור איזה
חברת הסעות נזמין אשר תספק לנו את השירותים, אז איזה כלי תחבורה יתאים לנו ומתי נזמין חברת הסעות באופן פרטני?

ישנם מקרים רבים בהם מזמינים חברות הסעות

מבין המקרים הנפוצים ביותר בהם מזמינים חברת הסעות פרטית ניתן לראות את המקרים הבאים:

1.      הסעות לאירועים, שירותי הסעות בעבור חתונות, בת מצווה או בר מצווה לצורך הגעת האורחים אל אירועים מרוחקים, על מנת שיוכלו גם לשתות אלכוהול ועדיין לחזור הביתה בשלום הוא מבין הנפוצים ביותר, כאשר אנו מזמינים את האורחים שלנו "על חשבוננו" לשירותי הסעות, שיגיעו, ייהנו ויעשו חיים באירוע שלנו.

 

2.      הסעות לטיולים, ישנם יעדים מגוונים בכל רחבי הארץ בהם אנשים מבקרים מידי שנה, כמו ים המלח, הר החרמון, הר הרצל, הר מירון (בעיקר בתוקפת ל"ג בעומר), קברי צדיקים למיניהם, הכנרת ועוד.. כאשר נהיה קבוצה גדולה, נוח יותר ומשתלם יותר לשכור חברת הסעות.

 

3.      הסעות אל מקומות עבודה ומסודות חינוך, אלו שירותי הסעות בהם אנו לא מזמינים באופן פרטני אלא הגוף או המוסד החינוכי מזמינים בעבורנו, בין אם זה הסעות תלמידים לבתי ספר או הסעות למפעלים ומקומות עבודה, אנו נשתמש בשירותים האלו באופן יומיומי אך לא נזמין אותם באופן פרטני.

סוגי כלי התחבורה ולמי הם מתאימים?

ישנם כלי תחבורה רבים בהם משתמשות חברות ההסעות השונות, קבלו עליהם קצת מידע:

1.      מיניבוס, שירותי הסעות באמצעות מיניבוס מיועדים לכל יעד ברחבי הארץ, בעיקר נראה אותם בטיולים והם מתאימים ל14 – 24 אנשים.

 

2.      מידיבוס, רכב בינוני הנמצא בין המיניבוס אל האוטובוס, לעיתים נפוץ בקרב אירועים בינונים אך בעיקר נראה אותו במקומות עבודה, המידיבוס מכיל עד 35 מושבים.

 

3.      אוטובוס זעיר, הגרסה הזו היא בעצם הטובה ביותר בעבור הסעות לאירועים ולטיולים מרוחקים כמו הר החרמון או ים המלח, כאשר המקסימום שהוא מכיל הוא 40 אנשים ומתאים בדיוק לחבר'ה שמידיבוס אינו מתאים להם, האוטובוס הזעיר כמובן מרווח יותר ונוח יותר לנסיעות ארוכות.

 

4.      האוטובוס, מלך התחבורה הציבורית, מתאים להסעות לאירועים, בתי ספר וכמובן טיולים למקומות רחוקים, באוטובוס יכולים להיכנס עד כ-55 אנשים בכיף, אתם מכירים אותו. מדובר על אותו האוטובוס מההסעות הציבוריות.

 

5.      הסעות VIP, ישנם רכבי הסעות בגדלים בד"כ של מיניבוס (עד 24 מושבים), מפוארים הכוללים שלל פינוקים, תאורה, מערכת הגברה ולעיתים גם מערכת קריוקי.

 

לסיכום, בחרו בחברה בעלת שם טוב.

ישנם המון סוגי הסעות לאירועים וחברות הסיעים שונות, כל חברה מתגאה בצי הרכבים שלה, במוניטין ובשירות האדיב והמקצועי של הנהגים שלה, בצעו השוואת מחירים בין החברות המובילות בשוק ובחרו בטובה ביותר, בחרו בחברת הסעות מקצועית ואיכותית שלא קורעת את הכיס.